Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit seOdeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik barev je na české vlajce:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Školní matrika - zkušenosti s programy (DM software a spol)
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Školní matrika - zkušenosti s programy (DM software a sp  Odpovědět s citací
Aktualizace DM sw. byla provedena klamavým způsobem a školy byly pravděpodobně prodány "školeonline", patrně za provizi firmě DM sw.
Příspěvek Napsal: ned 28. srp 2016 22:15:40
  Předmět příspěvku:  Re: Školní matrika - zkušenosti s programy (DM software a sp  Odpovědět s citací
Taky se musím přidat k názoru, že aktualizace DM softwaru není vůbec šťastná, ba zcela naopak. Když vám trvá práce se školní matrikou několika násobně déle a musíte se u toho neskutečně rozčilovat, tak se rozhodnete pro změnu. My odešli k Etřídnici (http://www.etridnice.cz) a máme klid. Není vůbec složitá a přístup k zákazníkům taky super. To se nedá srovnat.
Příspěvek Napsal: pát 22. črc 2016 7:24:33
  Předmět příspěvku:  Re: Školní matrika - zkušenosti s programy (DM software a sp  Odpovědět s citací
Dobrý den, zapojím se do diskuze. Po lednu 2016 kdy došlo u DM software k aktualizaci softwaru, je možno sice přistupovat odkudkoliv, mají internterové uložiště, ale software je teď velmi složitý, není tak zcela přehledný a jednoduchý jaký byl. Dotazy přes email, trvají odpovědi 24 hodin a déle, na telefonní číslo se teď dovoláte, avšak jen zapíše dotaz, není schopna vyřešit situaci hned. Nejvíce se upíšete emailu, kolikrát pošlou dvě různé odpovědi, nebo odpověď, která odkáže na nápovědu, ale vůbec se věci netýká. Navíc stálá si člověk musí stále stahovat nové formuláře, které potřebuje, tlačítka která předtím byla přehledná a jasná teď odkazují na jiná tlačítka. PROSTĚ MOC ZBYTEČNĚ SLOŽITÉ A PRACNÉ. Jak jsme měli rádi v jednoduchost DM softwarU, utíkáme k Bakalářům, kteří sice mají zastaralý vzhled, ale mají teď vše jednoduché. Za mne JIŽ NIKOMU NEDOPORUČUJI!!!! :oops: :evil:
Příspěvek Napsal: ned 13. bře 2016 0:58:49
  Předmět příspěvku:  Re: Školní matrika - zkušenosti s programy (DM software a sp  Odpovědět s citací
Pro vedení evidence žáků lze použít například program Bakaláři. Program nabízí nejen evidenci žáků, tisk vysvědčení, ale i tvorbu rozvrhu, suplování, třídní knihu, plán akcí školy, webovou aplikaci – elektronická žákovská knížka i zápis známek a do třídní knihy pro učitele, komunikace mezi školou a rodiči. Pomoc s převodem dat lze domluvit na adrese podpora@bakalari.cz. Pro uživatele je připravena telefonická i mailová podpora, nápověda je u každého modulu i na webových stránkách https://skola.bakalari.cz/napoveda/.
Příspěvek Napsal: úte 25. lis 2014 11:34:49
  Předmět příspěvku:  Školní matrika - zkušenosti s programy (DM software a spol)  Odpovědět s citací
S hlášením stavu žactva ke 30.9. začínám opět přemýšlet o změně programu k vedení evidence žáků. Naše škola používá program firmy DM software a s jiným programem nemáme zkušenosti. Vadí mi však naprostá absence podpory - programu chybí nápověda a výrobce komunikuje pouze e-mailem. Program používáme 7 let a za tu dobu se mi ani jednou nepodařilo do firmy dovolat. Zajímalo by mě, jaké máte s touto firmou zkušenosti vy ostatní - jestli jejich evidenci používáte nebo jste používali, případně jestli jste přešli k jiné firmě a proč a jaký byl přechod.
Příspěvek Napsal: stř 08. říj 2014 5:45:26


Přejít na: